Biblioteca, pe perioada lucrărilor de reabilitare a clădirii, funcționează la Muzeul de Istorie

« All Events

• This event has passed.

ianuarie 20, 2023 @ 8:00 am - 5:00 pm

Activitatea sălilor de împrumut, adulți și copii, sălii de lectură adulți și secției de internet, se desfășoară la Muzeul Municipal de Istorie, aflat în zona de jos a orașului, Bulevardul Republicii, nr. 43.
De asemenea și Filiala ”Cosânzeana” rămâne deschisă utilizatorilor.
Biblioteca funcționează la acest moment în sediul Muzeului Municipal de Istorie pentru că are loc reabilitarea clădirii bibliotecii, conform proiectului ”Lucrări de modernizare și dotare Biblioteca Municpală ”Radu Rosetti” Onești, județul Bacău.”

Date:
ianuarie 20, 2023
Time:
8:00 am - 5:00 pm
Event Categories:
, , ,
Event Tags:
, , ,

Venue

Biblioteca Municipală „Radu Rosetti” Onești
B-dul Oituz 15A
Onesti,BacauRomânia