Proiectul bibliotecii ”Atelierele Vacanței”, la final

Proiectul ”Atelierele Vacanței”, de la Biblioteca Municipală „Radu Rosetti” Onești, a ajuns la sfârșit. A trecut repede vara, pe care am petrecut-o alături de copii.
A fost cu ?zâmbete, cu prietenie și voie bună. Am cunoscut copii noi, am revăzut copii care au revenit în vacanță la bunici, tocmai de aceea a fost și cu îmbrățișări și bucurie. ?
Copiii au participat la ateliere de desen, creativitate și bricolaj, IT, șah, lego, rebus, limba germană, cusut, arheologie, dans și karaoke, dansuri populare.
?Vă mulțumim, copii! Ați fost super și vă așteptăm cu mare drag vara viitoare la atelierele noastre.

Program cu publicul Sediul central: Secțiile de împrumut și salile de lectură: Luni-Vineri – 9-17 Secția de Internet: Luni-Vineri: 8-16 Ludoteca: Luni-Vineri: 10-17 Sâmbăta și Duminica: ÎnchisFiliala „Cosânzeana”: Luni-Vineri: 8-16 Sâmbăta și Duminica: Închis